Sirmium Legionaries – Inđija Indians 14:0 (7:0, 7:0, 0:0, 0:0)

Stadion: 25. maj. Gledalaca: 300.

Kretanje rezultata:
7:0 Darko Hodoba trčanje 20 jardi, Miroslav Simić PAT
14:0 Darko Dumančić pas 47 jardi ka Vasi Kotarliću, Simić PAT

I ovogodišnji sremski derbi u juniorskoj konkurenciji pripao je Sirmium Legionariesima, koji su u meču drugog kola, na svom terenu savladali Inđija Indianse, rezultatom 14:0.

Legionari su poveli već u prvoj četvrtini, trčanjem Darka Hodobe, novopečenog seniorskog reprezentativca Srbije, koji je za nacionalni tim debitovao pre nedelju dana u pobedi nad Italijom (34:31).

U drugom periodu novi vođa napada Mitrovčana koji je prošle sezone igrao na poziciji risivera, Darko Dumančić, udvostručio je prednost pasom ka Vasi Kotarliću i postavio konačan rezultat prvog poluvremena, ali i čitavog meča.

Odlična odbrana domaćih uspešno je odolevala svim naletima Indiansa koji nisu bili ni nalik onima iz prošlog kola kada su Pirate Dragonse savladali sa 39:0, pa je 14 poena bilo sasvim dovoljno za pobedu.

Inđijci tako sada imaju skor 1-1, dok je za Legionare ovo bio izuzetno uspešan start, s obzirom na to da su bili slobodni u prvom kolu.