Sirmium Legionaries – Inđija Indians 16:26 (0:7, 16:12, 0:0, 0:7)

0:7 Taj Vest pas 40 jardi ka Stefanu Borkoviću, Darko Klasan PAT
0:13 Vest pas 30 jardi ka Goranu Zecu, Klasan izblokiran PAT
8:13 Dejan Jašćur trčanje 5 jardi, neuspešan PAT
8:19 Vest pas 3 jarda ka Goranu Zecu, neuspešno za dva
16:19 Pet Rajli pas 40 jardi ka Jašćuru, Rajli pretvaranje za dva
16:26 Vest pas 30 jardi ka Borkoviću, Klasan PAT

U sremskom derbiju četvrtog kola Sportklub Prve lige Srbije, Inđija Indiansi radovali su se u Sremskoj Mitrovici, protiv Sirmium Legionariesa – 26:16.

Američki kvoterbek Taj Vest koji je preporodio Indianse i doneo im prvi trijumf u Pančevu u prošlom kolu, ponovo je predvodio svoj tim do pobede, sa četiri pasa za tačdaun – po dva ka Stefanu Borkoviću i Goranu Zecu.

Gosti su održavali početnu prednost od dva tačdauna sve do finiša poluvremena, kada je Dejan Jašćur sa dva tačdauna uhvatio rezultatski priključak – 19:16.

Međutim, u nastavku susreta vođen je rat odbrana u kom su izostali poeni Legionara, a Borković je u poslednjoj deonici otklonio sve dileme oko pobednika.

Drugom pobedom u sezoni Indiansi su gotovo sigurno izborili opstanak, ali i zadržali šanse da se nađu u plej-ofu, dok će se Legionari po svemu sudeći boriti sa Čačak Angel Warriorsima da izbegnu direktno ispadanje.